Are you tired of guessing how much to price your sweets for? 

 
The PRICE LIKE A PRO course is NOW OPEN & accepting students.
  
The goal of this course is to help you Price Like a Pro in 3 days or less.
 
For just $98 you will:
  • Learn about the 4 Pillars of Pricing
  • Learn how to calculate your Overhead (even if you are a home baker)
  • Learn Chef Letty’s fail-proof pricing formula to guarantee a profit with every sale
  • Finally learn your numbers, so you never doubt your pricing again

SIGN UP before March 1st to receive bonuses below.  

Bonus 1: (Letty’s 100 go-to vendor list) to help you get better pricing for your materials
Bonus 2: (Editable Menu Template) to help your business look more professional
Bonus 3: (Letty’s Productivity Template) to help you get more done in less time
  
Remember to Stay Sweet & Make that Dough!
Chef Letty
 
Sign me up!